Обчисліть кількість речовини MgSO4, яку можна одержати з Mg самою 12 г

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                                                    12                xмоль Складаємо рівняння : Mg+H2SO4=MgSO4+H2                                   24                   1 моль пропорція     12-х моль                     24-1 моль   х=12*1/24= 0,5 моль