Об'єм ящика, що має форму прямокутного паралелепіпеда, дорівнює 60 см кубічних. Площа кришки дорівнює 20 см квадратних, площа меншої бічної стінки - 12 см квадратних. Знайдіть площу повної поверхні ящика.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сторони паралелепіпеда  a,b,c bc = 20 см кв. (кришка) ac = 12 см кв. (менша сторона) abc = 60 см куб. (об'єм) abc/ac = 60/12 b=5 bc=20 c=4 ac = 12 a=3 Площа повної поверхні = 2*(ab+bc+ac) = 2  *  (15+20+12) = 94 см кв.