Образец:What's Kate's job?-She is a cleaner.1)What is Meg's job?2)What is Carol's job?3)What is Tom's job?4)What is Sabby's job?5)What is Ann's job?6)What is Den's job?7)What is Pete's job?8)What is Ted's job? слова каторы нада...

Образец:What's Kate's job?-She is a cleaner.1)What is Meg's job?2)What is Carol's job?3)What is Tom's job?4)What is Sabby's job?5)What is Ann's job?6)What is Den's job?7)What is Pete's job?8)What is Ted's job? слова каторы нада исполщоват:a job,a sunger,a teacher,a doctor,a driver,a dentist,a programmer,a manager,a cleaner.помагите пожалуста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а че сделать надо ????
Гость
What's Meg's job? She's a doctor What's Carol's job? He'a dentist What's Tom's job? He's a manager What's Sabby's job? She's a programmer What's Ann's job? She's a singer What's Den's job? He's a driver What's Pete's job? He's a teacher What's Ted's job? He's a cleaner Все, подругому не как:)