ОЧЕНЬ НУЖНО НА ЗАВТРА!!!!! дано активний рахунок 30 "каса", залишок (сальдо) по касі - 8000 грн. За день відбулися такі господ. операції: одержані гроші в касу з розрахункового рахунку 10000 грн. З каси виплачена ЗП-8500. Видан...

ОЧЕНЬ НУЖНО НА ЗАВТРА!!!!! дано активний рахунок 30 "каса", залишок (сальдо) по касі - 8000 грн. За день відбулися такі господ. операції: одержані гроші в касу з розрахункового рахунку 10000 грн. З каси виплачена ЗП-8500. Видано з каси на відрядження - 400 грн. Складіть кореспонденцію рахунків і відобразіть операцію по схемі активного рахунку
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На новый день дебет                                      кредит сальдо начальное 3000        8500 оборот по дебету 10000       400 сальдо конечное   4100