Однією трасою, але у протилежних напрямах, їдуть автомобіль зі швидкістю 72 км/год і мотоцикліст зі швидкістю 48 км/год. У даний момент відстань між ними дорівнює 24 км. Якою може бути відстань між автомобілем і мотоциклістом ч...

Однією трасою, але у протилежних напрямах, їдуть автомобіль зі швидкістю 72 км/год і мотоцикліст зі швидкістю 48 км/год. У даний момент відстань між ними дорівнює 24 км. Якою може бути відстань між автомобілем і мотоциклістом через 10 хв?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
72-48=24 (км/ч) скорость удаления 10 мин=1/6 ч 24*1/6=4 (км) проедут за 10 минут 24+4=28 (км) Ответ: через 10 минут между ними будет 28 км