Оксанка спекла 105 пиріжків,з них (дробь 22  станвили пиріжки з вишнями                                                                  __                                                                  35 скільки пиріжків з ...

Оксанка спекла 105 пиріжків,з них (дробь 22  станвили пиріжки з вишнями                                                                  __                                                                  35 скільки пиріжків з вишнями спекла оксанка?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)скільки пиріжків з вишнями? 105:35*22= 66 Відповідь:Оксанка спекла 66 пиріжків з вишнями
Гость
105*22/35=66 пирожков с вишнями испекла Оксана