Олег хоче використати спеціальний семицифровий пароль. Цифра в паролі повторюється стільки ж раз скільки її значення. Однакові цифри паролю записуються підряд, наприклад, 4444333 чи 1666666. Скільки різних паролів він може вико...

Олег хоче використати спеціальний семицифровий пароль. Цифра в паролі повторюється стільки ж раз скільки її значення. Однакові цифри паролю записуються підряд, наприклад, 4444333 чи 1666666. Скільки різних паролів він може використати?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
7 ........ ПРАВИЛЬНО