Опиши свою класну комнату  My dear.....  Tyday i want to tell you about,,,,  It is.....    There are.....    Заповни анкету  Name....    Sumame.....  Age,,,,   House number.... Street...... Town ( Village)..... Country.... Tele...

Опиши свою класну комнату  My dear.....  Tyday i want to tell you about,,,,  It is.....    There are.....    Заповни анкету  Name....    Sumame.....  Age,,,,   House number.... Street...... Town ( Village)..... Country.... Telephone number,,,,,  favourite kind of sport.... Hobby...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My dear friend, Today I want to tell you about my classroom. I am a (таком то классе) of the class. I like my class. I have a good classroom teacher and friendly classmates. Name: твоё имя    Surame: твоя фамилия Age: твой возраст House number: номер дома Street: твоя улица Town: город Country: Россия Telephone number: твой телефон favourite kind of sport: любимый вид спорта Hobby: твоё хобби