Отгадайте загадки !! Срочно нужно! даю 20баллов! Нужно написать только ответ например ответ такой animal-lamina 1 Read forward i am a conflict Read backward i am not cooked. 2 Read forward i am an end Read backward i am a b...

Отгадайте загадки !! Срочно нужно! даю 20баллов! Нужно написать только ответ например ответ такой animal-lamina 1 Read forward i am a conflict Read backward i am not cooked. 2 Read forward i am an end Read backward i am a big hole 3 Read forward i am dream Read backward i am a potato`s skin 4 Read forward i am to correct Read forward i am access and recess of the sea
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1  war - raw 2 stop - post 3 sleep - peels 4  flaw