Ответьте на задачу Она на украинском Велосипедист проїхав 67 км. Він їхав 3 год до привалу і 2 год - після привалу. До привалу велосипедист їхав зі швидкістю 15 км/год. З якою швидкістю він їхав після привалу?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 15×3=45 км - проїхав до привалу. 2) 67-45=22 км - залишилося їхати після привалу 3) 22÷2=11 км /год - швидкість після привалу.