Ответы на задания 21 - 25 записывай одним словом по-английски. Вставь пропущенные слова в текст:Last year I went 21. (2 letters) _ London for my holiday. I stayed with my aunt and 22 (5 letters) _ and two cousins. My cousins fr...

Ответы на задания 21 - 25 записывай одним словом по-английски. Вставь пропущенные слова в текст:Last year I went 21. (2 letters) _ London for my holiday. I stayed with my aunt and 22 (5 letters) _ and two cousins. My cousins from England are good fun and I always enjoy staying there. My mom 23 ( 3 letters) _ dad stayed at home with my baby sister. I went to Picadilly Circus with my cousins. We liked shopping. One day my cousins wanted to buy some new clothes and CDs and I wanted to buy a present for my baby sister. I saw a wonderful toy shop and I went in and 24. (6 letters) _ a rabbit for 25.(3 letters) ___.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
21. to  22. uncle 23. and 24. bought 25. her