Our chairs are in the bathroom. My bed is in the hall. The sofa,s in the kitchen, But where,s my ball? Произношение на русском ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ауа чеас а и зэ бафрум.май бэд из ин зэ хол.зе софа из ин зэ китчен,брат вер из май бол..
Гость
Ауэр чейрс ар Ин зе базрум. Май Бэд из Ин де холл. Зе софа Ин де китчэн. Бат уер из май бол