Ой , слушайте пожалуйста .. Тот-же Англ .яз 3 задание I , never, a sheep , seen , at, have , the circus. 4- taken ,She, never , a picture , has, a wolf , of . 5- has, Aduck , in the grass , hidden . Заранее спасибо !!! Нужно п...

Ой , слушайте пожалуйста .. Тот-же Англ .яз 3 задание I , never, a sheep , seen , at, have , the circus. 4- taken ,She, never , a picture , has, a wolf , of . 5- has, Aduck , in the grass , hidden . Заранее спасибо !!! Нужно построить правильное предложение .
Гость
I have never seen a sheep at the circus She has never taken a picture of a wolf A duck has hidden in the grass