Өзің тұратын қала қандай? Сипаттап жазындар Мемлекеттік Гимнді жатқа білесің бе? Ілік септікте тұрған сөз тіркестерінен сөйлемдер құраңдар. Досымның кітабы, менің анам, сіздің үй

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менин туратын калам оте адеми.Ози шагын, ески, бирак оте алеми кала. Арине, жатка билемин. Менин досымнын китабы оте пайдалы. Менин анам ен -мейиримди жан. Сиздин уй оте таза. Саттилик тилеймин.Я русский хоть я знаю.Удачи!