Паскаль. Розгалудження.Скласти програму, яка дає довідку про назву столиці (St) та про кількість населення (nas, у мільйонах) деякої країни( kr) з такого переліку: Угорщина, Італія, Україна.

Паскаль. Розгалудження. Скласти програму, яка дає довідку про назву столиці (St) та про кількість населення (nas, у мільйонах) деякої країни( kr) з такого переліку: Угорщина, Італія, Україна.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
const   St: array[1..3] of string = ('Будапешт', 'Рим', 'Киев');   Nas: array[1..3] of real = (9.9, 61.5, 44.3);   Kr: array[1..3] of string = ('Венгрия', 'Италия', 'Украина');   {Сведения о численности населения приведены по данным ресурса    CountryMeters по состоянию на 03.07.2014} var   i: integer; begin   write('Введите 1-Венгрия, 2-Италия, 3-Украина -> ');   readln(i);   if i in [1..3] then     writeln('Страна- ', Kr[i], ', столица- ', St[i], ', население (млн.чел.)- ', Nas[i])   else     writeln('Неверный ввод!') end. Тестовое решение: Введите 1-Венгрия, 2-Италия, 3-Украина -> 2 Страна- Италия, столица- Рим, население (млн.чел.)- 61.5