Переделай предложения по образцу. Образец: Billy lives in the park. - Billy doesen`t live in the park. 1) Jane

Переделай предложения по образцу. Образец: Billy lives in the park. - Billy doesen`t live in the park. 1) Janelikes to eat _______ 2) Jill and Pam play hockey._____ 3) Pam can ride a horse. _______ 4)Rocky sings at home._________ 5) Dino is a teacher ____________ 6) Pupils are lazy._____________ благодарю