Перекласти вірш на англійську мову: Дужче і дужче кругом Пісня гримить солов'я. Гори мовчать над Дніпром Це — Україна моя. В небі шумлять літаки, Коні залізні — в полях. Гордим розливом ріки Цвіт весняний по садах. Світл...

Перекласти вірш на англійську мову: Дужче і дужче кругом Пісня гримить солов'я. Гори мовчать над Дніпром Це — Україна моя. В небі шумлять літаки, Коні залізні — в полях. Гордим розливом ріки Цвіт весняний по садах. Світлі ідуть матері, Зір їх красою сія. Сонце і пісня вгорі, Це — Україна моя.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Louder and louder round The song of the nightingale booming. Mountains are silent on the Dnieper This - Ukraine mine. In heaven noisy aircraft, Horses iron - in the fields. Proud river spill Blossom in spring gardens. Blond mother go, Vision of beauty siya. Sun and song above, This - Ukraine mine.