Перенос слів  Сергійко, Михайлик, Надійка, вийшли, парасольку ,крізь, райдуга, мрійлива

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сергійко - Сер-гійко, Сергій-ко. Михайлик - Ми-хайлик, Михай-лик. Надійка - На-дійка,Надій-ка Вийшли - Вий-шли Парасольку - Па-расольку, пара-сольку, парасоль-ку. Крізь - не переноситься Райдуга - Рай-дуга, райду-га Мрійлива - мрій - лива, мрійли-ва. НАПЕВНО ТАК!  Н А П Е В Н О