Перепишите это письмо, используя сокращения, принятые в электронной почте.   Hy, Mike. How are you? It was great to hear from you. I am fine. Would you like to see my new computer game? Come to my house this Sunday at 7 o, cloc...

Перепишите это письмо, используя сокращения, принятые в электронной почте.    Hy, Mike. How are you? It was great to hear from you. I am fine. Would you like to see my new computer game? Come to my house this Sunday at 7 o, clock. Bye, Max.    Помогите, пожалуйста)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hi, Mike. How are you? It was great to hear from you. I'm fine. Would you like to see my new computer game? Come to my house this Sunday at 7pm. Max.