Переведіть на англ.мову:   1. Мій друг тільки що повернувся з Великої Британії. 2. Стаття буде написана до 9 години завтра. 3. Про це питання повідомлять директорові. 4. Я готовий писати контрольну роботу, тому що вже виконав в...

Переведіть на англ.мову:   1. Мій друг тільки що повернувся з Великої Британії. 2. Стаття буде написана до 9 години завтра. 3. Про це питання повідомлять директорові. 4. Я готовий писати контрольну роботу, тому що вже виконав вправу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My friend has just returned from Great Britain; The article would be written till the 9 o clock tomorrow The Headmaster will be informed about this question I am ready to write the control work because I have already done the exercise