Переведите на англисский :З 1)Мы помыли руки перед едой 2)Я чищу зубы 2 раза в день 3)Мальчик уже почистил зубы 4) Мама уже приготовила еду

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)We wased hands before a meal. 2) i brush my teeth twice a day. 3)the boy brushed teeth already. 4)mother prepared a meal already.
Гость
1. We've washed our hands after meal. 2. I brush my teeth twice a day. 3. A boy has already brushed his teeth. 4. Mom has already cooked the meal.