Переведите на английский!!!1)вы хотели бы к нам приехать? 2)когда твой день рождения? 3)я хотел бы получить компьютер ко дню рождения

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
would you like to come? 2)when's your birthday? 3)I would like to have the computer birthday
Гость
Would you like to come to us? When`s your birhday? I would like to get a computer for birthday.