Переведите на русский! СРОЧНО 1 Crawled along the deck This seemed sensible enough Tied up this wound The eyes of Hands as they followed me about the deck Don't fancy throwing I don't mind That uncomfortable smile Подберите ...

Переведите на русский! СРОЧНО 1 Crawled along the deck This seemed sensible enough Tied up this wound The eyes of Hands as they followed me about the deck Don't fancy throwing I don't mind That uncomfortable smile Подберите синонимы на английском к словам: Hurried, back, forth,seamen, placed, firmly,against, the side of ship, a low cry of pain, pulled down the black flag of piracy, wound, kept his eyes upon him, reached an agreement
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 ползали по палубеЭто казалось достаточно разумнымСвязали эту рану Глазах руки, как они следовали за мной на палубеНе хочется бросать Я не возражаю Что неудобно улыбатьсяПодберите синонимы к словам на английском:Поспешил, назад, вперед,моряки, расставленные, твердо,против, сбоку от корабля, низкий крик боли, спустил черный флаг пиратства, раны, не отрывал глаз от него, достигли соглашения