Переведите плез SO THAT'S HOW YOU MAKE A PIRATE'S FRUIT SALAD! NOW,IT'S YOUR TURN! HA! EASY! PACO HOW MANY MANGOES DO WE NEED? NOT MANY.ONLY TWO,I THINK. CAN YPO PASS ME THE LEMON PLEASE SURE.HERE YOU ARE! MAKE SURE YOU PUT A L...

Переведите плез SO THAT'S HOW YOU MAKE A PIRATE'S FRUIT SALAD! NOW,IT'S YOUR TURN! HA! EASY! PACO HOW MANY MANGOES DO WE NEED? NOT MANY.ONLY TWO,I THINK. CAN YPO PASS ME THE LEMON PLEASE& SURE.HERE YOU ARE! MAKE SURE YOU PUT A LOT OF SUGAR IN IT/ OK! A LOT OF SUGAR LOOK IT'S READY! IT LOOKS GREAT! UGGH!WHAT'S IN IT? OOPS! THERE ISN'T ANY SUGAR IN IT BUT THERE'S A LOT OF SALT!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вот так и готовится пиратский фруктовый салат Теперь твоя очередь Ха! Легко Пако, сколько манго нам нужно? Не много, только два, думаю. Можешь передать мне лимон, пожалуйста? Конечно, вот Убедись, что кладешь много сахара туда Хорошо, много сахара Смотри, он готов Выглядит великолепно Уу, что это в нем?  Упс, здесь нет сахара, только куча соли