Переведите пожалуста с англ языка на русский Well,we have a semi-detached house. It"s quite a big house because I have a big family. We have three bedrooms, a sitting room where we watch TV in the evening, a kitchen and a ba...

Переведите пожалуста с англ языка на русский Well,we have a semi-detached house. It"s quite a big house because I have a big family. We have three bedrooms, a sitting room where we watch TV in the evening, a kitchen and a bathroom . Do you have a garden? We have a garden at the back and a very small garden at the front . What kind of neighbourhood is it ? It"s a residential area with lost of similar houses. As it is very close to the centre this area is popular with tourists. So there are quite a lot of hotels, some restaurants and souvenir shops. I would like to live in a place like that !
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Итак, у нас есть подуотдельный дом. Он довольно большой, потому что у меня большая семья. У нас есть 3 спальни, комната отдыха, где мы смотрим телевизор по утрам, кухня и ванная. У вас есть сад? У нас есть сад позади дома и очень маленький сад перед домом. Какой это вид окрестностей? Это жилищная область с большим кол-вом похожих домов. Так как она очень близка к центру города, то она популярна среди туристов. Итак, здесь есть достаточно отелей, немного ресторанов, и сувенирных магазинов. Я бы хотел жить в схожем месте! Перевод лаконичный и он помог вам? Просьба поставить "Спасибо"!