Переведите пожалуйста и ответ на русском и на казахском ..там пять вопросов..ну хотя бы два три помогите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Все ответы ниже напечатаны.
Гость
1) жаңа жылдың тунгыш шырша 1600жылы Германия провинциясы Эльзаста орналасқан. 2)Алгашкы кезде шыршаны кагаздан жасалған Раушан гулдермен безендірген . 3)Алемдегы ең биік шырша 1950 жылы желтоқсанда Америка Сиэтл каласында оралыпты. 4)Ал жасыл шыршаны безендіру Лантана каласында орналасқан (Флорида штаты). 5) Бұл шыршага 15100сырга шырақ, узындыгы 850 метр болатын гултызбесы , 1500ойыншык ,500 алуан түрлі ашыкей заттар иленген я на русский язык не буду переводить