Переведите пожалуйста предложения. He has finished training. She has scored twenty points in the match. We have watched all the Champions League matches this season. That's amazing! She has run fifteen kilometers this morning! ...

Переведите пожалуйста предложения. He has finished training. She has scored twenty points in the match. We have watched all the Champions League matches this season. That's amazing! She has run fifteen kilometers this morning! She has bought some really nice rollerblades! Oh, no! I have lost my money! My mum has written shopping list. It's on the kitchen table. Dad, you has eaten my biscuit! I’m tired. I have watched three X-Files videos. Hurry up! They have started the film! Mary has studied hard this year, so she'll pass her exams. Oh no! She has dropped the plate! The garden is very green. It has rained a lot this month. These are my favourite trousers. I have had them for five years. Tom's my best friend. I have known him for three years. They have lived in Miami for two years. Jo has earache. He has had it since 7 o'clock. Brad has lived in Chicago since 1998.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Он закончил обучение.Она набрали двадцать очков в матче.Мы смотрели все матчи Лиги чемпионов в этом сезоне.Это восхитительно! Она пробежала пятнадцать километров сегодня утром!Она купила действительно хорошие ролики!О нет! Я потерял мои деньги!Моя мама написала список покупок. Он на кухонном столе.Папа, ты съел мое печенье!Я устал. Я посмотрел три серии "X-Files(Секретных материалов)".Поторопись! Фильм начался!Мэри усердно училась в этом году, так что она будет сдаст все экзамены.О нет! Она уронила тарелку!Сад очень зеленый. В этом месяце много лил дождь.Это мои любимые брюки. Они у меня уже пять лет.Том - мой лучший друг. Я знаю его в течение трех лет.Они жили в Майами в течение двух лет.У Джо болит ухо. Оно болит уже с 7 часов.Брэд жил в Чикаго с 1998 года.