Переведите пожалуйста текст Dear Mum and Dad, I’m in Windsor* now . I’m having a good time. I’ve already been to Windsor Castle*. It’s great . Yesterday at 11.00 I was watching the Changing of the Guard*. I took this photo whe...

Переведите пожалуйста текст Dear Mum and Dad, I’m in Windsor* now . I’m having a good time. I’ve already been to Windsor Castle*. It’s great . Yesterday at 11.00 I was watching the Changing of the Guard*. I took this photo when the band was playing near the castle Love and kisses from Clare
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорогие мама и папа, я сейчас в Винздоре. Я хорошо провожу время. Я уже была в Винздорском замке. Это великолепно. Вчера в 11 я смотрела смену караула. Я сделала фото оркестра, когда он играл возле замка. Люблю и целую, Клэр