ПЕРЕВЕДИТЕ ПОЖАЛУЙСТАААААsafe:safe steps a safe habitat, from a safe distance, to keep something safe. your credit card safe. Is it safe my car here? Safe and sound. They to park journey in the des- arrived safe and sound after...

ПЕРЕВЕДИТЕ ПОЖАЛУЙСТААААА safe:safe steps a safe habitat, from a safe distance, to keep something safe. your credit card safe. Is it safe my car here? Safe and sound. They to park journey in the des- arrived safe and sound after their willingly: to do something willingly, to help somebody willingly. Jane will willingly do it for you.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сейф: сейф шаги безопасную среду обитания, с безопасного расстояния, чтобы сохранить что-то безопасное. ваша кредитная карта в безопасности. Безопасно ли это моя машина здесь? Целый и невредимый. Они парковать путешествие в дез- прибыл в целости и сохранности после того, как их охотно: сделать что-то добровольно, чтобы помочь кому-то охотно. Джейн охотно сделает это за вас