Переведите пожалуйста!to be rich in museumsto be rich in parksto be rich bridesto be proud of your cityto be proud of your familyto be proud of your friendactivity class room activities  activity amazing activitiesactivity outd...

Переведите пожалуйста! to be rich in museums to be rich in parks to be rich brides to be proud of your city to be proud of your family to be proud of your friend activity class room activities   activity amazing activities activity outdoor activities
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Загляни в англо-русский переводчик
Гость
быть богатым в музеях  быть богатым в парках  быть богатыми невестами можно гордиться вашем городе  можно гордиться вашей семьи  можно гордиться Вашего друга  Класс активность румов   Активность удивительные виды деятельности Активность мероприятия на свежем воздухе