Переведите текст пожалуйста! russian children have lots of fun at camp . We visited in last month and we had a great time . Spotlight on Russia visits the international childrens computer centre . The international childrens co...

Переведите текст пожалуйста! russian children have lots of fun at camp . We visited in last month and we had a great time . Spotlight on Russia visits the international childrens computer centre . The international childrens computer centre in kukhmar in the Yaroslavl region is a world-famous camp for developing young peoples computer skillls . It started in 1986 and un 1988 in became a unesco associated school . Children come here from all over the world . At the camp there are many activities such as gorse riding and boating . Apart grom the computer classes there are classes in english german and french history art ethics ecology and even zoolofy . There are plenty of sports to take part part in theatre and dance clubs play in musical bands and go on excursions to the local town of pereslavl zalessky .The computer classes are for all levels of ability from simple computer such as using the internet and sending emails to computer algebra digital sound editing programming and advanced grapgics . All the children who visit the have a great time and make lots of new friends . Here is what some children said about their time there.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Российские дети имеют много веселья в лагере. Мы посетили в прошлом месяце, и мы отлично провели время. В центре внимания России посетил международный детский компьютерный центр. Международный детский компьютерный центр в kukhmar в Ярославской области является всемирно известный лагерь для развития молодых народов компьютерных skillls. Она началась в 1986 году и в 1988 ун стал Ассоциированная школа ЮНЕСКО. Дети приезжают сюда со всего мира. В лагере есть много мероприятий, таких как дрока езда и катание на лодках. Помимо GROM компьютерные классы есть занятия по английскому языку немецкого и французского языков история искусства этики экологии и даже zoolofy. Есть много видов спорта, чтобы принять участие участие в театральных и танцевальных клубах играют в музыкальных группах и ходят на экскурсии в местном городе Переславль-Залесский .the компьютерные классы для всех уровней способности от простого компьютера, таких как использование интернета и отправки электронной почты для компьютерной алгебры цифрового редактирования звука и продвинутых grapgics. Все дети, которые посещают, имеют большое время и сделать много новых друзей. Вот что сказал, что некоторые дети о своем времени там.