Перевидите как ЧИТАЕТСЯ очень надо. Всем печенек с: Markus: Excuse me, where is the science lesson? David: Its in Room D. Are you new to the school !? Markus: Yes, I am. My names Markus. David: My names David. Nice to meet you ...

Перевидите как ЧИТАЕТСЯ очень надо. Всем печенек с: Markus: Excuse me, where is the science lesson? David: Its in Room D. Are you new to the school !? Markus: Yes, I am. My names Markus. David: My names David. Nice to meet you , Marcus. Your name is strange. How do you spell it? Markus: Its M-A-R-K-U-S. David: I see. How old are you? Markus: Ims twelve. And you? David: Im twelve too! Are you in Class 2E? Markus: Yes, I am! David: Me too! Lets go to the science lesson together then!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маркус: Экскьюз ми, вэариз зе сайнс лесон? Дэвид: Итс ин Рум Ди. А ю нью ту зе скул? Маркус: Ес, Ай эм. Май нэймс Маркус Дэвид:Май нэймс Дэвид. Найс ту мит ю, Маркус. Ё нэйм из стрэндж. Хау ду ю спел ит? Маркус: итс М-А-Р-К-У-с Дэвид: Ай си, Хау олд а ю? Маркус: Аймс твелв. Энд ю? Дэвид: Айм твелв ту! а ю ин класс туЕ? Маркус: Ес, Ай эм! Дэвид: Ми ту! Летс гоу ту зе сайнс лесон тугезе зен!  перевод нужен?