Перевидите на английский НАСТЯ ОЧЕНЬ ВЕСЁЛАЯ. КОГДА МНЕ СКУЧНО ОНА РАЗВЛЕКАЕТ МЕНЯ.
Nastya's very funny. When I'm bored, she entertains me.
Nastya is very funny. When I'm bored, she entertains me)