Перевидите пожалуйста The County Fair I went to the Country Fair today. I saw horses eating their hay . I sew many rides there high and low. Went upside down,but...

Перевидите пожалуйста The County Fair I went to the Country Fair today. I saw horses eating their hay . I sew many rides there high and low. Went upside down,but Mom said,"No!!!" We dought cotton candy and lemonade. After that we saw a parade! I saw baby pigs walking aroung. Then I took a picture of a clown! I liked the Caunty Fair, Next time I hope I'll see you there
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ярмарка Сегодня я ходил на ярмарку. Я видел лошадей, которые ели своё сено. Я видел много наездников там, высоких и низких. Пошёл вниз, но мама сказала: "Нет!!!" Мы, конечно же, взяли сладкую вату и лимонад. После этого мы видели парад! Я видел поросят, которые прогуливались рядом. Затем я сфотографировал клоуна! Мне понравилась ярмарка. Я надеюсь, что в следующий раз увижу тебя там.