Перевидите текст, пожалуйста. Бейтаныс қыз. Володька сыныпқа кіргенде, алдыңғы партада бір бейтаныс қыз отыр екен. Володька қызға: «»Сен біздің сыныпқа қайдан келдің?», деді. «Мен мұнда жаңадан келдім», - деді бейтаныс ...
Перевидите текст, пожалуйста.
Бейтаныс қыз. Володька сыныпқа кіргенде, алдыңғы партада бір бейтаныс қыз отыр екен. Володька қызға: «»Сен біздің сыныпқа қайдан келдің?», деді. «Мен мұнда жаңадан келдім», - деді бейтаныс қыз. Осы кезде сыныпқа екі қыз кірді. Володька қыздарға: «Кумачева, Шумлинская, сәлем! Қайырлы таң! Біздің сыныпқа жаңа қыз келді», - деді. Кумачева мен Шумлинская бейтаныс қызбен амандасып, атын сұрады. «Атым – Валя, тегім Морозова», деді бейтаныс қыз. Басқа оқушылар да жиналды. Қоңырау соғылды. Оқушылар парталарына отырды. Сол кезде староста МАкарова сыныпқа асығып кіріп: «Балалар, тынышталыңдар, жаңалық бар!», - деді. «Не болды қандай жаңалық?», - дедіоқушылар. «Бізге Эленора Матвеевнаның орнына жаңа мұғалім келді». Осы кезде есік ашылып, сыныпқа ұзын бойлы, көрікті, , жас әйел кірді. Оқушылар орнындарыан тұрды.Жаңа мұғалім: «Сәлеметсіңдер ме, балалар,» - деп амандасып, портфелін үстелге қойды. Балалар да орындарына отырды. «Ал, енді танысайық, менің атым Елизавета Ивановна», - деді. Елизавета Ивановна әліпби бойынша оқушылармен танысты. Соңында жаңа оқушы Морозованы шақырды. Морозова орнынан тұрып, атым Валя,мен Киевтен келдім. Папам майданда, деп жылап жіберді. «Саған не болды ,Морозова?»,- деп мұғалім қыздың қасына келді. Бейтаныс қыз ақыры: «Менің папам хабарсыз кетті», - деді. «Қалай хабарсыз кетті?» - «Ол – ұшқыш», - деді бейтаныс қыз
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Когда Володька зашел в класс, впереди сидела незнакомая девочка. Володька девушке: 《Откуда ты пришла в наш класс?》, сказал. 《Я здесь новенькая》сказала незнакомая девочка. В это время в класс зашли две девочки. Володька девочкам: 《Кумачева, Шумлинская, привет! Доброе утро! Кумачева и Шумлинская поздоровились с девочкой и спрашивали имя. 《Моя имя - Валя, Фамилия Морозова》, сказала незнакомая девочка. Другие тоже собрались. Звонок прозвинел. В этот момент староста Макарова в спешке зашла в класс и: 《Ребята, успокойтесь, есть новость!》,сказала. 《Что случилось какие новости》, сказали ребята. 《К нам к месту Эленора Матвеевны пришла новая учительница 》. В тот момент открылась дверь, и в класс зашла высокого роста, красивая, молодая женщина.
Ученики стали с места. Новая учительница: 《Здравствуйте, ученики,》поздоровалась и поставила портфель на стол. И ребята садились на места. 《А теперь давайте познакомимся, меня зовут Елизавета Ивановна》,сказала.
Елизавета Ивановна поздоровалась литературна с учениками. В конце позвала новую школьницу Морозову. Морозова ставь с места, меня зовут Валя, я пришла из Киева. Сказав папа на войне, заплакала.《Что с тобой, Морозова?》,сказала учительница и подошла к Морозову. Незнакомая девочка наконец: Мой папа ушел без вести》,сказала. 《Как без вести ушел?》-《Он - пилот》,сказала незнакомая девочка.