Перевод с английского на русский.What is this?It is a mascot.Is he an animal?He is a brown bear.What his name?His name is Misha.Is he from Russia?He is from Russia.Is he friendly?He is friendly and kind.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Что это?Это талисман.Является ли он животным?Он является бурый медведь.Как его зовут?Его зовут Миша.Он из России?Он из России.Он дружелюбный?Он дружелюбный и добрый