Перевод срочно!! 12 Walton Street Oxford OX5 9RG 18 March 2008 Mrs M Lloyd Director of Human Resources The Body Shop Grea

Перевод срочно!! 12 Walton Street Oxford OX5 9RG 18 March 2008 Mrs M Lloyd Director of Human Resources The Body Shop Great Clarendon Street Oxford OX2 6DP Dear Mrs Lloyd I would like to apply for the position of trainee shop assistant advertised in yesterday's "Observer". Please find enclosed a copy of my CV.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
12 Уолтон-Стрит Оксфорд OX5 9RG 18 марта 2008 Миссис М. Ллойд Директор по работе с персоналом В Кузовной Цех Великой Кларендон-Стрит Оксфорд OX2 6DP Дорогая Миссис Ллойд Я хотел бы претендовать на должность стажер продавец-консультант рекламируется во вчерашнем "наблюдателя". Прилагаю копию моего резюме