Перевод: To my mind классика рока прекрасна. In conclusion я хочу сказать, что каждый слушает то, что ему нравится, но очень хорошо иметь достойный музыкальный вкус, а не слушать всякий мусор.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
To my mind classical rock is beautiful. In conclusion I want to sau that everyone listens that music which he likes,but it is good to have worthy musical ear and not to listen any "rubbish".
Гость
To my mind classical rock is beautiful. In conclusion I want to say, that everyone listens to what he likes, but it is perfect to have a decent taste in music, and not to listen any trash.