Перпендикуляр, опущений з точки, що є серединою основи рівнобедренного трикутника на бічну сторону, дорівнюе 12 см, а проекція висоти, проведеної до основи трикутника на бічну сторону, дорівнюе 28,8 см. Обчислити периметр трику...

Перпендикуляр, опущений з точки, що є серединою основи рівнобедренного трикутника на бічну сторону, дорівнюе 12 см, а проекція висоти, проведеної до основи трикутника на бічну сторону, дорівнюе 28,8 см. Обчислити периметр трикутника.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В равнобедренном треугольнике АВС:АВ=ВС, точка D - середина основания ΔАВС, DМ⊥ВС. DМ²=ВМ·СМ, СМ=х, 144=28,8х; х=5; СМ= 5см. ВС=28,8+5=33,8 см, АВ=ВС=33,8 см, ΔDМС: DМ=12 см, СМ=5 см, СD²=144+25=169, СD=13 см. АС=2·13=26 см,  Периметр равен 33,8+33,8+26=93,6 см