Перша бригада працювала на оранці поля 15 год, після чого до неї приєдналася друга бригада. Через 3 год спільної роботи вони закінчили оранку. За скільки годин може
Перша бригада працювала на оранці поля 15 год, після чого до неї приєдналася друга бригада. Через 3 год спільної роботи вони закінчили оранку. За скільки годин може зорати це поле друга, працючи самостійнр, якщо їй для цього потрібно на 12 год менше?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пусть вся работа 1. Тогда: 1/х - производительность 1-ой бригады 1/(х-12) - производительность 2-ой бригады Получаем: Находим дискриминант: D=b-4ac=33-4*216=225 Корни: x,=(-b±√D)/2a=(33±25)/2 x=24 x=9 - не подходит, т.к. вторая бригада на 12 ч быстрее вспашет поле. Получаем: x=24 - время требуемое для вспашки поля 1-ой бригадой х-12=24-12=12 - время требуемое для вспашки поля 2-ой бригадой Ответ: 12 ч