Первыя бригада построит дом за 54 дня,а вторая бригада за 27 дней.За сколько дней двебригады построят дом при совместной работе

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
54+27=81 день чтобы построить дом совместный
Гость
54 - 27 протягом року з дня його опублікування оголошення про проведення інвестиційного конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців та посадових осіб емітента