Петрик купив 2 кг цукерок одного виду по 1.6 грн. за кило 4кг иншого вида по 2.05 грн. и ше 3 кг третьго вида.середня цена 2.2 грн. за кг.сколько коштуе кг третьго вида
Петрик купив 2 кг цукерок одного виду по 1.6 грн. за кило 4кг иншого вида по 2.05 грн. и ше 3 кг третьго вида.середня цена 2.2 грн. за кг.сколько коштуе кг третьго вида
Ответ(ы) на вопрос:
2*1,6=3,2 заплатив за перший вид цукерок 4*2,05=8,2 заплатив за другий вид 3,2+8,2=11,4 заплатив за два види разом 2+4+3=9кг купив ус!х цукерок 9*2,2=19,8грн заплатив за вс! цукерки 19,8-11,4=8,4грн заплатив за 3кг третього виду 8,4/3=2,8грн коштуэ один кг третього виду
Не нашли ответ?
Похожие вопросы