Петрик купив 8 кг печива по 36 грн за кілограм. скільки кілограмів печива по 24 грн за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?

Петрик купив 8 кг печива по 36 грн за кілограм. скільки кілограмів печива по 24 грн за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)8х36=288(грн.)-заплатив за печиво2)288:24=12(кг)В:12 кг печива можна купити за ци сами гроши
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы