Підкажіть будь ласка як правильно записати заперечні речення.1She likes those teddy bears.2Tom and Ann has a birthday party every year.3They invite many friends to their party.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
She doesn't like those teddy bears Tom and Ann haven't got a birthday party every year They don't invite many friends to their party --------- Так что ли тебе надо?