Підкреслити члени речення в тексті(підмет,присудок, означення, додаток,обставина). Слово - прихисток і душі і духу. «Мова - жива схованка людського духу», - писав класик нашої літератури Панас Мирний.
Підкреслити члени речення в тексті(підмет,присудок, означення, додаток,обставина).
Слово - прихисток і душі і духу. «Мова - жива схованка людського духу», - писав класик нашої літератури Панас Мирний.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
слово підмет, прихисток присудок, душі і духу обставина
мова підмет, жива означення, схованка дієслово, людського означення, духу додаток
Гость
Можно попонятнии пожайлуста?