Підкреслити прийменники Пізно ввечері від місячного світла прокидаються шкільні парти.Між ображеними партами починається тиха бесіда. - Подивиться на мене ,-я вся размальована й подряпана.А он на другій парті- плями від фарб. А...
Підкреслити прийменники
Пізно ввечері від місячного світла прокидаються шкільні парти.Між ображеними партами починається тиха бесіда.
- Подивиться на мене ,-я вся размальована й подряпана.А он на другій парті- плями від фарб. Апід третьою партою школяр залишив бутерброд.А останню парту відсунули в куток.
- І що ж нам робити з такими школярами?- загули всі разом.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сколько ты очков даш если я отвечу?