Письмо по английскому языку: I'm meeting some friends at a cafe this weekend. I haven't had much time to spend with them lately, so I'm looking forward to it. ... How often do you meet your friends at a cafe? What sorts of thin...

Письмо по английскому языку: I'm meeting some friends at a cafe this weekend. I haven't had much time to spend with them lately, so I'm looking forward to it. ... How often do you meet your friends at a cafe? What sorts of things do you talk about? What other thing do you like to do with your friends?....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я встречаюсь с некоторыми друзьями в кафе в эти выходные. У меня не было много времени, чтобы провести с ними в последнее время, поэтому я с нетерпением жду этого.... Как часто вы встречаетесь с друзьями в кафе? Какие вещи вы говорите? Какие другие вещи вы хотите сделать с вашими друзьями? ....