План до оповідання "Лось" автора Євгена Гуцала Писати так: 1. Зав`язка 2. Продовження Зав`язки 3. Кульмінація 4. Кульмінація 5. Розв`язка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Тривога.2. Житель заповідника.3. На пустельній поляні. 4. Спрага.5. У крижаному полоні.6. Боротьба за спасіння. 7. Знесилення.8. Два брати.9. Допомога хлопців. 10. Щасливий порятунок. 11. До заповідника.12. Постріл Шпичака.13. Загибель тварини.14. Смуток дітей.