План розповіді казки Пригоди Піннокіо (будь ласка на українській мові)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Дивне поліно.2. Дерев’яна лялька.3. Пустощі Піноккіо.4. Новенький буквар.5. Мрії дерев’яної ляльки.6. Весела музика.7. Великий ляльковий театр.8. Піноккіо продає буквар.9. Бажаний квиток.10. У театрі.11. На сцені Арлекін і Полішинель.12. Зустріч з Піноккіо.13. Радість ляльок.14. Несподівана поява хазяїна театру. 15. Хазяїн хоче кинути дерев’яну ляльку у пічку.