Плиз спочинок!!!! У коробці лежать 2 сині кульки і кілька червоних. Скільки червоних кульок у коробці, якщо ймовірність того, що вибрана навмання кулька виявиться синьою, дорівнює 2/5

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розв'язання: Нехай у коробці х червоних кульок, тоді всього кульок у коробці, які визначають кількість усіх можливих результатів випробувань: n = х + 2. Кількість можливих випробувань, що сприяють витягнути синю кульку: m = 2. Тоді ймовірність того, що вибрана навмання кулька виявиться синьою: За умовою Р(А) = 2 : (x+2) = 2/5.  Отже, маємо рівняння, звідки 2*(х + 2) = 2*5 , x + 2 = 5,  x = 3. Відповідь: у коробці 3 червоні кульки.